Нова партнерська програма ESET

Нова партнерська програма ESET

З 01 квiтня 2016 року вступають в дiю новий прайс-лист та партнерська програма ESET.

Програма спiвпрацi з партнерами кiнцевими-продавцями 
Основнi змiни:
1. Змiнено назви партнерських статусiв:
Реселер змiнено на Партнер початкового рiвня, Партнер змiнено на Партнер середнього рiвня, Сертифiкований партнер змiнено на Партнер вищого рiвня.
Для Партнерiв середнього та вищого рiвня будуть оновленi партнерськi сертифiкати iз зазначенням нового партнерського статусу. Додано статус Кандидат в елiтнi партнери, компанiя з даним статусом може розвивати свої партнерськi мережi та працювати з партнерами нижчих статусiв, але не може продавати рiшення ESET кiнцевим користувачам.
Список Кандидатiв в елiтнi партнери та Елiтних партнерiв доступнi за посиланням.
2. Вiдтепер для участi в тендерах, що проводяться через тендернi площадки, партнеру необхiдно попередньо зареєструватися для участi у такому тендерi. Для цього потрiбно вiдправити необхiдну iнформацiю на електронну адресу tender@eset.ua  (див. детальнiше у «Партнерськiй програмi», роздiл «Цiнова полiтика»).
3. Додано можливiсть продажу електронних кодiв активацiї (див. детальнiше у «Партнерськiй програмi», роздiл «Коробковi версiї продуктiв та електроннi коди активацiї»). Цiни на електроннi коди активацiї погоджуються з ESET в Українi.
4. Всiм партнерам необхiдно перепiдписати однобiчну партнерську угоду.
Оригiнал партнерської угоди необхiдно вiдправити на адресу: 04112, м. Київ, вул. Сiкорського 8, оф. 6.

Прайс-лист
Основнi змiни:
1. Для продуктiв ESET Smart Security, ESET NOD32 Antivirus та ESET File Security додано цiновi iнтервали, цiна залежить вiд кiлькостi ПК.
2. Додано продукт ESET Parental Control для Android.
3. Вiдмiнено знижки для державних структур, неприбуткових органiзацiй та учбових закладiв. Вiдтепер дiють єдинi умови для будь-якої категорiї користувачiв. Замовлення по тендерам, якi проводились до 1 квiтня 2016 року, будуть виконанi вiдповiдно до прайс-листа, який дiяв на момент проведення тендеру.

Оновленi прайс-лист та партнерська програма спiвпрацi з партнерами кiнцевими-продавцями доступнi для завантаження на сайті

За більш детельною інформацією щодо новой програми, а також для придбання продуктів ESET, звертайтесь до консультантів компанії SoftiCo за тел.:(044)3834410 або пишіть нам на info@softico.com.ua

Комментарии запрещены.