Український бізнес обирає антивірусні рішення Bitdefender

ПРЕС-РЕЛІЗ

MHP-logoІТ-інфраструктуру одного з лідерів вітчизняного аграрного ринку ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) надійно захищає корпоративний антивірус GravityZone Advanced Business Security.

Провідні українські компанії потребують лише передових технологій захисту, що здатні надійно та ефективно захищати IT систему. При цьому, за наявності розгалуженої та багаторівневої структури самої компанії, завдання полягає не лише у підборі рішення захисту, а й проведенні відповідного інструктажу та навчання ІТ-фахівців замовника та надавати технічну підтримку, в разі виникнення питань чи технічних складнощів.
Саме таке завдання стояло перед великим корпоративним замовником «Миронівский Хлібопродукт». В максимально короткий термін фахівці з інформаційної безпеки компанії «АМІКА» надали комплексну консультацію замовнику, ознайомившись з технічними вимогами щодо проекту, IТ-інфраструктурою МХП. В пошуку серед найкращих, перевага була надана продукту Advanced Business Security корпоративної лінійки Bitdefender — GravityZone.

Такий вибір є невипадковим, так як корпоративні рішення Bitdefender демонструють найвищі показники за результатами щорічних незалежних тестів (AV-Test2015: Найкраща продуктивність та швидкість. AV-Comparatives 2015: Вища категорія захисту від реальних загроз).
Специфікація замовника містила вимогу щодо післяпродажного сервісу — техпідтримки. Для реалізації цієї частини угоди, був залучений національний дистриб’ютор програмного забезпечення ТОВ «СОФТІКО», який провів навчання адміністраторів МХП, ознайомивши їх з адміністративною консоллю GravityZone. Також, компанія «СОФТІКО», як офіційний дистриб’ютор Bitdefender в Україні, забезпечує технічну підтримку та консультує з усіх релевантних питань, які виникають у замовника.
Варто зазначити, що беззаперечною перевагою продукту GZ Advanced Business Security є можливість для адміністратора самостійно обирати, де встановити агент захисту, за наявності великої кількості фізичних та віртуальних машин. Крім того, доступне «розумне централізоване сканування», що оптимізує продуктивність шляхом вибору локального, гібридного та централізованого сканування. Що важливо – частину апаратних ресурсів для перевірки ПК можна передавати на сервер, таким чином прискорюючи швидкість роботи цільового комп’ютера.

За перші місяці використання антивірусу Advanced Business Security, він зарекомендував себе як безвідмовне, надійне рішення із завжди високим рівнем захисту від загроз, що не перевантажує систему.

З повним функціоналом антивірусу Bitdefender GZ Advanced Security можна ознайомитись на сайті виробника.


Миронівський Хлібопродукт – безперечний лідер на українському ринку м’яса, який демонструє високі темпи зростання за різними бізнес-напрямками, займаючи провідні позиції також на ринках зерна та м’ясопереробки. Багаторічна історія успіху МХП розпочалась в 1998 році, і нині компанія продовжує динамічно розвиватись, охоплюючи нові сфери аграрного ринку, нарощуючи виробничі потужності та неухильно притримуючись принципів професіоналізму, відповідальності та досконалості.

Bitdefender SRL – європейський розробник сучасних антивірусних рішень. Заснована в 2001 році, компанія безперервно розробляє та впроваджує найновіші стандарти в галузі проактивного захисту від загроз в мережі інтернет.

Комментарии запрещены.